Sipariş & Teslimat

.

Siparişimle ilgili değişiklik yapabilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünlerle ilgili gönderim aşamasından önce talep ettiğiniz iptal, değişim ve adres değişikliği işlemlerinizi info@madeinlove.com.tr adresine yazılı olarak ileterek destek alabilirsiniz.

Siparişim ne kadar zamanda elimde olur?

Online olarak sitemizden verilen siparişler sipariş formunda belirtilen zaman içinde periyodik olarak her gün, gün içinde belli saatlerde kontrol edilmektedir. Siparişleriniz 3 ile 6 gün içerisinde teslim edilir. Şehir merkezleri dışında kalan adreslere olan süreler teslimat adresine göre farklılık gösterebilir.

İndirim ve promosyon zamanlarında, artan talep nedeniyle teslimatın biraz daha geç gerçekleştirilebileceğini bilmenizi isteriz.

Teslimatlar, sipariş ettiğiniz ürünlerin stokta bulunması ve ödemenizin alınabilmesi halinde yapılabilecektir.

Siparişimin durumu hakkında nasıl bilgi alabilirim?

Üye girişi yapmanızla birlikte, sitemizde yer alan Hesabım/Siparişlerim paneli üzerinden ilgili siparişinize ait tüm işlem detaylarını görüntüleyebilir, durumları hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. 

 Ürünlerinizin gönderimini anlaşmalı olduğumuz yurt içi kargo firmaları ile yapmaktayız.

Siparişimin kargo takibini nasıl yapabilirim?

Siparişlerinize ait kargo takip linkleri ve numaraları siparişinize ait mail adresinize mail olarak gelecektir. 

Siparişimi iptal edebilir miyim?

Satın almış olduğunuz ürünler henüz paketlenmemiş ve gönderimi yapılmamışsa ''Hesabım/Siparişlerim bölümünden, "Detay" butonuna tıklayarak siparişinizi iptal etme talebinde bulunabilir, info@madeinlove.com.tr adresine sipariş numarası ile iptal yazarak iletebilirsiniz. Talebiniz alındıktan sonra siparişiniz kısa bir süre içerisinde iptal edilerek tarafınıza bilgi verilecektir.

X